2020. 10. 21.
Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola közleménye – Covid
Facebookon
Twitteren
E-mailben
Tisztelt Szülők!
Ezúton szeretném tájékoztatni Önöket, hogy intézményünk dolgozójának Covid tesztje pozitív lett, ezért kértük 3 osztály gyermekeinek hazavitelét. A Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola nevében nagyon szépen köszönöm a gyors reagálást az 1. évfolyamos és a 4. a osztályos gyermekeink szüleinek!
A népegészségügyi feladatkörében eljáró Pest Megyei Kormányhivatal Dabasi Járás Hivatala elrendelte 3 osztály (1.a, 1.b, 4.a osztályok) és 5 pedagógus kontaktszemélyek járványügyi megfigyelését (karanténját). A karantén idejét az utolsó kontakt naptól számítva határozták meg: 202. október 14-24. éjfélig.
A virtuális tanteremben tananyagokat teszünk fel a szünet előtti 2 napra. Az 1. évfolyamon tanuló gyermekeknek rendkívüli szünet elrendelését, a 4, a osztálynak a digitális munkarend elrendelését kértük.
Azáltal, hogy az iskola járványügyi protokollja szerint a tanulók a közösségi terekben maszkot viselnek, továbbá más osztályokkal zárt térben nem keverednek, az iskola épületét folyamatosan takarítjuk, fertőtlenítjük, a többi osztályba járó tanulóknál nem áll fenn közvetlen érintettség.
A hivatalos állásfoglalásról tájékoztatjuk Önöket. Megértésüket, hozzáállásukat nagyon szépen köszönjük!
Vigyázzanak magukra!
Vigyázzunk gyermekeinkre!
Ormosné Surányi Katalin
intézményvezető
Tisztelt Szülők!
Ezúton szeretném tájékoztatni Önöket, hogy intézményünk dolgozójának Covid tesztje pozitív lett, ezért kértük 3 osztály gyermekeinek hazavitelét. A Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola nevében nagyon szépen köszönöm a gyors reagálást az 1. évfolyamos és a 4. a osztályos gyermekeink szüleinek!
A népegészségügyi feladatkörében eljáró Pest Megyei Kormányhivatal Dabasi Járás Hivatala elrendelte 3 osztály (1.a, 1.b, 4.a osztályok) és 5 pedagógus kontaktszemélyek járványügyi megfigyelését (karanténját). A karantén idejét az utolsó kontakt naptól számítva határozták meg: 202. október 14-24. éjfélig.
A virtuális tanteremben tananyagokat teszünk fel a szünet előtti 2 napra. Az 1. évfolyamon tanuló gyermekeknek rendkívüli szünet elrendelését, a 4, a osztálynak a digitális munkarend elrendelését kértük.
Azáltal, hogy az iskola járványügyi protokollja szerint a tanulók a közösségi terekben maszkot viselnek, továbbá más osztályokkal zárt térben nem keverednek, az iskola épületét folyamatosan takarítjuk, fertőtlenítjük, a többi osztályba járó tanulóknál nem áll fenn közvetlen érintettség.
A hivatalos állásfoglalásról tájékoztatjuk Önöket. Megértésüket, hozzáállásukat nagyon szépen köszönjük!
Vigyázzanak magukra!
Vigyázzunk gyermekeinkre!
Ormosné Surányi Katalin
intézményvezető